BUNGEE trampoline - zábavé atrakce, atrakce, adrenalin, zábava, bungee trampolíny, bungee trampolína, bungee, bungy, trampolína 4in1, obří trampolína 4v1, skákání na trampolíně, velká trampolina, adrenalinové atrakce, adrenalinová atrakce, sportovní atrakce, sportovní akce, promo akce, slavnosti, road show, show, kulturní akce, akce, městské slavnosti, doprovodné programi, stav beztíže, atrakce pro akce, zábavný park, zábavné parky, outdoor, indor, zábavné programy, propagační akce, atrakce pro děti a dospělé, outdoorové programy, super trampolína, jumper

NABÍZÍME VÁM PRONÁJEM ZÁBAVNÉ SPORTOVNÍ ADRENALINOVÉ ATRAKCE BUNGEE TRAMPOLÍNY 4in1 BUNGEETRAMPOLÍNA 4v1 je OBŘÍ TRAMPOLÍNA NEVŠEDNÍ LÍBIVÁ A ŽÁDANÁ ATRAKCE JE IDEÁLNÍ PRO VAŠE FIREMNÍ AKCE SPORTOVNÍ A KULTURNÍ AKCE MĚSTSKÉ SLAVNOSTI PROMO AKCE ROAD SHOW TEAMBUILDINGOVÉ AKTIVITY a DALŠÍ DOPROVODNÉ PROGRAMY.

KVALITA SPOLEHLIVOST ZKUŠENOST V OBORU
produkce zábavné atrakce bungee trampolíny 4v1 je jistou zárukou Vašeho úspěchu u klientů! Zvláště pak pro svou prostorovou nenáročnost, velkou obslužnost a oblíbenost jak u organizátorů akcí tak u jejich širokého spektra návštěvníků. Továrně vyrobená homologovaná velká sestava bungee trampolíny 4in1 jejíž kvalita, velikost a výjimečné vlastnosti, jakožto i bezpečnost provozu slibují úspěch vašeho doprovodného programu. Přesvědčte se sami o kvalitě a ceně námi nabízených služeb.
Tel: 777224005 e-mail: bungeetrampoline@seznam.cz

technické požadavky

Naše trampolina je tovární výroby, kvalitní moderní konstrukce a veškeré její komponenty plní všechny evropské bezpečnostní normy.

Provoz bungee trampolíny na akce zajišťujeme těmito způsoby:

1. Zařízení si po dohodě od nás pronajme firma.

Po vzájemné dohodě zařízení přivezeme na místo konání akce a provedeme montáž. Zajistíme obsluhu bungee trampoliny po dobu trvání akce, pak následně demontáž a odvoz zařízení.

2. Zařízení provozujeme na pronajatých prostranstvích a v prostorách.

Po vzájemné dohodě s pořadatelem akce či správcem objektu zařízení přivezeme, provedeme montáž a po skončení doby trvání akce následně i demontáž. Poplatek za provoz bungee trampolíny si vybíráme sami.

Ceny za služby dohodou jsou platné po podepsání smlouvy.

Požadavky na provoz bungee trampolíny:

Potřebný prostor pro stavbu je 11 x 11 metrů, potřebná výška je 8 metrů. Zařízení se umísťuje na rovný zpevněný povrch – beton, tráva, asfalt. Bungee trampolínu je možno provozovat v interiérech i v exteriérech. Dále je potřeba elektrická přípojka 220 V s jištěním 16 A.

webdesign by Katka Sladovníková & programming by Jakub Homolka
© 2007 BUNGEE Trampoline
optimalizace PageRank.cz