BUNGEE trampoline - zábavé atrakce, atrakce, adrenalin, zábava, bungee trampolíny, bungee trampolína, bungee, bungy, trampolína 4in1, obří trampolína 4v1, skákání na trampolíně, velká trampolina, adrenalinové atrakce, adrenalinová atrakce, sportovní atrakce, sportovní akce, promo akce, slavnosti, road show, show, kulturní akce, akce, městské slavnosti, doprovodné programi, stav beztíže, atrakce pro akce, zábavný park, zábavné parky, outdoor, indor, zábavné programy, propagační akce, atrakce pro děti a dospělé, outdoorové programy, super trampolína, jumper

NABÍZÍME VÁM PRONÁJEM ZÁBAVNÉ SPORTOVNÍ ADRENALINOVÉ ATRAKCE BUNGEE TRAMPOLÍNY 4in1 BUNGEETRAMPOLÍNA 4v1 je OBŘÍ TRAMPOLÍNA NEVŠEDNÍ LÍBIVÁ A ŽÁDANÁ ATRAKCE JE IDEÁLNÍ PRO VAŠE FIREMNÍ AKCE SPORTOVNÍ A KULTURNÍ AKCE MĚSTSKÉ SLAVNOSTI PROMO AKCE ROAD SHOW TEAMBUILDINGOVÉ AKTIVITY a DALŠÍ DOPROVODNÉ PROGRAMY.

KVALITA SPOLEHLIVOST ZKUŠENOST V OBORU
produkce zábavné atrakce bungee trampolíny 4v1 je jistou zárukou Vašeho úspěchu u klientů! Zvláště pak pro svou prostorovou nenáročnost, velkou obslužnost a oblíbenost jak u organizátorů akcí tak u jejich širokého spektra návštěvníků. Továrně vyrobená homologovaná velká sestava bungee trampolíny 4in1 jejíž kvalita, velikost a výjimečné vlastnosti, jakožto i bezpečnost provozu slibují úspěch vašeho doprovodného programu. Přesvědčte se sami o kvalitě a ceně námi nabízených služeb.
Tel: 777224005 e-mail: bungeetrampoline@seznam.cz

o skákání

První bungee trampolina vznikla původně pro výcvik pilotů a kosmonautů a poté se začala používat jako nová, adrenalinová atrakce pro širokou veřejnost. Nabízí nevšední zážitky a navozuje pocity stavu beztíže. Při skákání můžete zkoušet bezpečná salta vpřed i vzad a další pohybové kreace, přičemž se vždy bezpečně vrátíte zpět na trampolínu. Je určena pro všechny věkové kategorie od 10 do 110 kg. Zájemce je upoután do speciálního sedacího postroje a podle jeho hmotnosti jsou mu nastaveny lana. Poté začne skákat jako na obyčejné trampolíně a obsluha ho při tom vytahuje pomocí navijáku výš a výš, dle libosti skokana. Pak už záleží vše jen na jeho fyzických schopnostech....

Je také známo, že skákání na trampolíně napomáhá za účasti rychlé látkové výměny, spojené s euforickými pocity při léčbě i závažných onemocnění.

Taktéž je bezpečné skákání na bungee trampolínách skvělým a nevšedním zážitkem pro nevidomé a ze zkušenosti víme, jak moc je oslovilo.

webdesign by Katka Sladovníková & programming by Jakub Homolka
© 2007 BUNGEE Trampoline
optimalizace PageRank.cz